לחץ הדם הגבוה ירד בזכות טיפולים בתת המודע

יבגניה מאשדוד: "כדורים לא עזרו לי, אבל בזכות אורן זריף אני מרגישה טוב"

לטיפוליו של אורן זריף בשיטת התת מודע יש השפעה על בעיות שונות בגופנו, כולל בעיות לחץ דם גבוה. אחת מאלה שפנו אל זריף בנושא היא יבגניה ר', עולה מברית המועצות המתגוררת באשדוד.
יבגניה סבלה מלחץ דם גבוה והטיפול התרופתי שקיבלה מהרופא לא עזר לה. לכן פנתה אל הקליניקה של זריף והופתעה לטובה.
יבגניה: "כדורים ללחץ הדם שלקחתי לא הצליחו לשפר את המצב, אבל בזכות האנרגיות של אורן זריף המצב הסתדר. אני מאוד מודה לאורן, הטיפול שלו מצוין!"
יתר לחץ דם או בפי העם לחץ דם גבוה היא מחלה כרונית בה לחץ הדם גבוה במיוחד. מחלה זו מכונה "הרוצח השקט", מפני שהאדם הסובל ממנה לעתים קרובות לא מודע למצבו. יתר לחץ דם יכול לגרום לפגיעה מתמשכת בכלי דם של רקמות רגישות כגון הלב, כלי הדם בעין, ורקמת העצבים במוח והוא אחד מגורמי הסיכון להתקף לב, לאי-ספיקת לב ולמפרצת והוא גורם הסיכון המוביל למחלת כליות כרונית. על פי הערכות, בישראל כ-1-2 מיליון איש עם יתר לחץ דם.
בין גורמי הסיכון להיווצרות יתר לחץ דם: עישון, אלכוהול, סמים, הרגלי אכילה, תזונה עתירה במלח או בשומן, השמנת יתר, השמנה בטנית וגם היעדר פעילות גופנית.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה