"סבלתי מהגב ואפילו זריקות לא עזרו"

סלימה א' בקושי הצליחה לקום מהמיטה וכלום לא עזר. לאחר טיפולים בתת המודע אצל אורן זריף – הגב הסתדר והיא חזרה לעבוד במשק

סלימה א', תושבת המושב עין יעקב, סבלה מכאבי גב חזקים מאוד. היא הגיעה למצב שבקושי יכלה לקום מהמיטה מרוב כאבים. כשהופנתה לבית החולים בנהריה קיבלה זריקות, אבל כלום לא היטיב את המצב והיא חזרה לביתה באותו מצב כלעומת שבאה.
השינוי חל כשבני משפחתה של סלימה החליטו להביא אותה אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע. לא היה קל להוציא אותה מהמיטה, אבל היה שווה.
מעידה סלימה: "היום, אחרי כמה טיפולים אצל אורן, ברוך השם, אני מרגישה הרבה יותר טוב. חזרתי לעבוד במשק ולעשות הכל כרגיל. כבר הייתי במצב שכלום לא עזר לי, אפילו לא זריקות. אבל רק אצל אורן זריף באמת נרפאתי!"
כאבי גב נובעים לרוב משרירים, עצבים, עצמות או מבנים אחרים בעמוד השדרה. הכאב יכול להישאר במקום אחד וגם להקרין למקומות אחרים כמו ידיים, רגליים, זרועות או כפות הרגליים.
בין הגורמים להיווצרות כאבי גב ניתן למנות מצבים של מתח בשרירים, עוויתות וחוסר איזון של שרירי השלד באזור הגב, מחלות מפרקים, פריצת דיסק וניוון דיסק ואפילו טראומה, סרטן, זיהום, שברים או דלקות.
גם מצבים של סטרס, לחץ בעבודה ומתח עלולים לגרום לכאבי גב וגם מקרים של פעילויות ספורטיביות.
גורמים נוספים המגדילים את הסיכויים לכאבי גם הם עודף משקל, גיל מבוגר, עבודה הכרוכה במאמץ גופני, עישון ועבודה בישיבה.

אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה