"סבלתי מכאבים בידיים, ברגליים ובצוואר. הכל עבר!"

שמעון לא האמין איך הכאבים מהם סבל זמן רב נעלמו בשני טיפולים בשיטת תת המודע
שמעון, עולה ותיק מאתיופיה, סבל שנים רבות מכאבים עזים בגוף. הרפואה הקונבנציונלית לא יכלה לעזור לו והוא כמעט השלים עם המצב, עד ששמע על אורן זריף.
שמעון: "היו לי כאבים בידיים, ברגליים ובצוואר. בעבודה שלי נתקלתי בחוברת עם כתבות על אורן זריף והחלטתי להגיע. להפתעתי, אחרי שני טיפולים בלבד – הכאבים עברו!"
"עכשיו אני מרגיש טוב מאוד, סוף סוף משוחרר. אני מודה מאוד לאורן וגם סיפרתי לכל החברים בעבודה שהסיפורים המדהימים בחוברת שקראנו עליו הם באמת נכונים!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה