"סבלתי מצרידות וכלום לא עזר; אורן החזיר לי את הקול"

חיים צביה עבר שני ניתוחים במיתרי הקול שלא פתרו לו את הבעיה. רק טיפול בכוחות התת מודע הצליח החזיר לו את החיוך לפנים

זה מעצבן להיות צרוד, ומייאש במיוחד כשהבעיה לא נפתרת לאורך זמן ממושך. כך יכול להעיד חיים צביה, אשר סבל מצרידות כרונית וגם ניתוחים לא פתרו לו את הבעיה.
הרופאים מצאו כי לחיים יש פוליפים במיתרי הקול והוא עבר שני ניתוחים. באופן זמני, הבעיה נעלמה וחזר לו הקול. ואולם, כעבור כשנה וחצי הבעיה חזרה על עצמה – חיים שוב היה צרוד והתאכזב לגלות שהניתוחים לא הצליחו.
הרופאים טענו כי לחיים יש יבלות במיתרי הקול והמליצו שוב על ניתוח. הפעם חיים לא מיהר לשמוע בעצתם, ופנה אל אורן זריף, עליו שמע המלצות.
"סיפרתי לאורן שעברתי ניתוחים במיתרי הקול", מספר חיים, "אורן לא התרגש ואמר לי שתוך שני טיפולים הבעיה תיפתר".
לאחר הטיפול השני חזר חיים הביתה וחש לא טוב. "אמרתי לאשתי שלא השתנה כלום", מעיד חיים, "אבל היא אמרה לי שצריך סבלנות. בלילה שלמחרת, לא הצלחתי לישון. סבלתי מכאבי ראש, שזה דבר נדיר אצלי. אבל אז קרה הפלא. קמתי בבוקר – יומיים אחרי הטיפול – כמו חדש. הקול שלי חזר לעצמו והבעיה נפתרה כאילו לא היתה קיימת מעולם!"
חיים ורעייתו מיהרו להודות לאורן זריף, על שהצליח לסייע לו בבעיה ממנה סבל חודשים ארוכים, ואפילו ללא ניתוחים…

"הכליות חזרו לתפקד"
סווטלנה, תושבת תל-אביב, מכירה את אורן כבר מספר שנים, ולא שוכחת להגיע מדי פעם ולומר שוב תודה. את החיים שלה, לדבריה, היא חייבת לו.
סווטלנה סבלה ממחלת כליות קשה. כליה אחת כבר הפסיקה לתפקד, וגם השניה החלה להיפגע. הרופאים עשו את שלהם, אך המצב הדרדר.
סווטלנה ראתה את אורן זריף בתוכנית טלוויזיה, והחליטה להגיע לטיפול. "לא ידעתי כבר מה לעשות", מספרת סווטלנה, "ביקשתי מאורן שיעזור לי, והוא הבטיח שיעזור. מהר מאוד החל מצב הכליות להשתפר, עד ששתיהן חזרו לתפקוד מלא…
"הרופאים לא האמינו למראה עיניהם", ממשיכה סווטלנה, "כשהם ראו את הבדיקות שלי לאחר הטיפולים אצל אורן זריף, הם אמרו שקרה משהו מדהים! היום אני מרגישה מצוין והכל בזכותו של אורן".

"הפוריות חזרה"
"גם אם הרופאים אומרים שהגעתם למצב בלתי הפיך, אף פעם אסור להתייאש". כך יכולה להעיד אירנה ס., שהגיעה אל אורן זריף בתקווה שיחזיר לה את הפוריות שלה.
הרופאים אמרו לאירנה שאין יותר סיכוי לפוריות, ושלאחר הפסקה של עשרה חודשים במחזור כנראה שהסיפור נגמר. אבל אירנה סירבה להאמין ופנתה אל אורן זריף, אחרי שנתקלה בכתבה עליו בעיתון.
ושוב, אורן זריף הוכיח שאין דבר כזה בלתי אפשרי:
"שבועיים אחרי הטיפול אצל אורן, קיבלתי מחזור", מספרת אירנה, "וזה אחרי 10 חודשים של הפסקה! אני ממשיכה לבוא אל אורן, ומאוד מאוד מרוצה מתוצאות הטיפול. אני מודה לו מקרב לב וממליצה לכולם!"

לאורן זריף מספר קליניקות ברחבי הארץ בכולן הוא מטפל בעשרות אנשים מדי יום, בשלל מחלות ובעיות רפואיות, הן פיזיולוגיות והן נפשיות. שיטת הטיפול של זריף מבוססת על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי, מחבר הספר "כוחו של התת המודע".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?

לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה