"סוף סוף אני מצליח לישון בלילה!"

חיים ב. מראש העין לא הצליח לישון בלילות בגלל כאבי גב * לאחר טיפולים אצל אורן זריף – הוא חזר לישון והכאבים נעלמו!

חיים ב., מגיל 18 תושב ראש העין, סבל מבעיה שרבים רבים סובלים ממנה: כאבי הגב מנעו ממנו שינה בלילה. "בקושי הצלחתי להירדם לשעה-שעה וחצי", מספר חיים, "והסבל היה גדול".
נקודת המפנה התחוללה כשחיים קרא מודעה על אורן זריף, המטפל דרך התת מודע. "החלטתי לנסות, קבעתי תור והגעתי לקליניקה", מספר חיים.
כשאורן זריף בדק את חיים, הוא המליץ לו מלבד הטיפולים האנרגטיים, לישון על מזרן מגנטי. והתוצאה – בתוך זמן קצר הלילות של חיים השתנו מקצה אל קצה.
"היום אני ישן 6 שעות ברציפות בלילה בזכות אורן זריף!", מספר חיים, הכאבים שסבלתי מהם חלפו כלא היו מאז שאני ישן על המזרן ומאז שאורן טיפל בי. אין ספק שמדובר בשיפור ענק באיכות החיים, אורן פשוט הציל אותי ואני מודה לו על כך!".

"הבעל והאשה נרפאו"
יפה ושלמה מאור, בני זוג מדרום הארץ, מברכים אף הם את אורן זריף. זריף טיפל בשניהם דרך תת המודע, והציל אותם מכאבים ומניתוח.
יפה סבלה מכאבים ברגל תקופה ארוכה. רופא אורתופד שלח אותה לצילום, והכריע כי היא צריכה לעבור ניתוח להחלפת הברך.
רגע לפני הניתוח, באה יפה אל אורן זריף לטיפול. "אחרי 10 דקות אצל אורן – יצאתי משם כמו חדשה", אומרת יפה. "הכאבים נעלמו והרגל תפקדה כאילו לא נפגעה מעולם. חזרתי לשכונה שלי, ואנשים לא האמינו שאני הולכת על הרגליים!"
"לפני הטיפול אצל אורן זריף צלעתי בצורה נוראית, וכבר רציתי שבעלי יביא לי כסא גלגלים", ממשיכה יפה. "זה פשוט לא ייאמן שאורן חסך לי את הצורך בניתוח על כל ההשלכות שלו".
בעלה של יפה, שלמה, לא רק שהיה עד לנס הרפואי שהתחולל ברעייתו, הרי שגם הוא עצמו טופל בהצלחה על ידי זריף.
"סבלתי מכאבים בגב ובצוואר", מספר שלמה, "אבל מהרגע שאורן זריף הניח עלי את היד שלו – הכל השתנה. עכשיו אני כמעט ולא סובל יותר מכלום, למעט כאבים קלים, ואני מאמין שבעזרת השם אורן בקרוב יצליח 'לתקן' אותי לגמרי".
"שנינו מודים לאורן מכל הלב על עזרתו, וממליצים לכולם להגיע לטיפול אצלו", מסכמים השניים בחיוך.

האולקוס נעלם
כך אמר מוטי, ד"ר לפיזיקה תושב מרכז הארץ, סבל משך עשר שנים מבעיית אולקוס. "הבעיה הלכה והחריפה", הוא מספר, "וניסיתי את כל הטיפולים האפשריים: רפואה סינית, טיפולים סטנדרטיים, תרופות – שום דבר לא עזר".
מוטי ראה מודעה של אורן זריף והחליט לנסות. "הייתי מאוד סקפטי", הוא אומר, "אבל החלטתי שאין לי מה להפסיד. לאחר הטיפול הראשון אצל אורן, חזרתי הביתה ובלילה הרגשתי חום בכל הגוף. מאז עבר חודש וחל שיפור מדהים במצבי, ממש פלא. במשך שנים נזקקתי לתרופות באופן קבוע, ומאז הטיפול אצל אורן, אני כמעט ולא נזקק להן יותר.
"אני רוצה לחזק את ידיו של אורן, שעשה עבורי עבודה נהדרת וחסך ממני סבל של שנים. פשוט מדהים מה שהוא עשה. השיטה שלו עובדת ומחוללת פלאים".

ריכזנו כאן הסברים של מספר רופאים שניסו להסביר את שיטות הטיפול של אורן זריף ואת סוד הצלחתו והנה מה שהם אמרו:

הרופאים ממליצים
ד"ר חביבה וד"ר איבן ו': "נפעמנו מהיכולת של אורן וממעשיו. התרשמנו מההצלחות. ממליצים בחום".
ד"ר רייכנשטיין, רופא מרדים: "היכולות של אורן זריף מדהימות. מאד התרשמתי. זה מדהים. תוך טיפול אחד בלבד הגעתי למצב אחר לחלוטין".
ד"ר ארקין, רופא ילדים: "הייתי אמור לקבל זריקה אפידורלית או לעבור ניתוח אבל אחרי שני טיפולים של זריף אני מרגיש שיפור והולך בלי כאבים".
ד"ר א וולך, רופאה כללית: "סבלתי מבעיה בעמוד השדרה שהקרינה לרגל ומפריצות דיסק. לקחתי המון תרופות ועשיתי פיזיותרפיה וכלום לא עזר. הגעתי לאורן זריף והכאבים חלפו כמעט לחלוטין".
ד"ר טורצ'אק, ארוטופד: "אורן זריף עזר לנכדה שלי שסבלה מבעיה. קשה להאמין שיש אדם כזה עם אנרגיה כל כך חזקה. אורן מוציא את האנרגיה השלילית מהמטופל ומכניס אנרגיה חיובית".
ד"ר קרמר, נוירולוגית: "בתי סובלת מטרשת נפוצה והטיפול של אורן זריף עזר לה כנגד כל הסיכויים. מצבה מאד השתפר".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה