פרופסור שניידר: "השיטה של אורן עובדת"

פרופ' שניידר הביא גם את אביו וגם את בתו לטיפול דרך התת מודע וממליץ לכולם, פרופ' יונה דוד הגיע לטיפול ומרגיש מצויין, תמיכת הפרופסורים

אורן זריף, המטפל דרך תת המודע, זוכה לאחרונה לחיזוק של מספר רופאים, פרופסורים ואנשי אקדמיה מרחבי הארץ אשר התנסו בשיטת הטיפול הייחודית. זריף מבסס את שיטתו על ספרו ד"ר ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע", ומדגים אותה בין השאר באתר האינטרנט שלו.

אלי שניידר, פרופסור לכלכלה ומערכות מידע מהמכללה האקדמית נתניה, מכיר את אורן זריף כבר 10 שנים. לפני עשור הוא הביא את אביו לטיפול דרך התת מודע, והופתע לטובה.
"אבא שלי סבל מהצוואר", מספר פרופ' שניידר, "וכבר אחרי טיפול אחד בלבד של אורן, הוא הרגיש הרבה יותר טוב".
חלפו השנים, ופרופ' שניידר החליט להביא לקליניקה של אורן זריף גם את בתו, אשר סובלת מכאבי ראש. הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לפתור לה את הבעיה. ושוב, פרופ' שניידר הופתע לטובה.
"השיטה של אורן נראית לי מדהימה", הוא אומר, "אורן קלט בתוך שניות, מהתבוננות בלבד, את הבעיה המדויקת של בתי, וכבר התחיל לעזור לה. אני ממליץ לכולם לנסות את שיטת הטיפול", סיכם הפרופסור.

"הכוחות עוזרים"
פרופסור יונה דוד, מוותיקי הפרופסורים באוניברסיטת תל-אביב ואחד המוערכים שבהם, הגיע אל הקליניקה של אורן זריף לטיפול בבעיה ממנה סבל. גם במקרה שלו, הסתבר שהטיפול בתת המודע הצליח.
"הגעתי אל אורן זריף במטרה שיעזור לי, והוא אכן עזר לי", מעיד פרופסור דוד. "הוא מפעיל כוחות, והכוחות שלו עוזרים. אני מרגיש מצוין מאז שהגעתי אל אורן, ואני ממליץ לכולם לבוא אליו, להיבדק ולקבל טיפול דרך תת המודע!".

"אורן עשה פלא"
פרופסור אפרים אליאב, פיזיקאי מהפקולטה לכימיה באוניברסיטת ת"א, הגיע לקליניקה של זריף יחד עם בנו אשר סבל מכאבים עזים ברגל. "היינו קודם לכן אצל כמה רופאים אורתופדים", מספר פרופ' אליאב, "אבל אף אחד לא ידע מה המקור לכאבים. לא קיבלנו שום הסברים מהרופאים, וכבר התייאשנו…"
לאחר מספר דקות טיפול אצל אורן זריף, התחולל הנס. "מה שאורן עשה זה פשוט פלא!", אומר פרופ' אליאב, "זה מדהים מה שראיתי… הילד בתוך כמה דקות פשוט נעשה בריא. כפיזיקאי אני לא יכול להסביר את זה… אני המום".
"למדע הקלאסי אין עדיין הסבר לאנרגיות האלה ולכוח שאורן זריף יכול להדגים", הוסיף הפרופסור. "השלב שאנו נמצאים בו במדע המודרני רחוק מלתת איזשהו הסבר הגיוני… זה כנראה ייקח עוד הרבה שנים, עד שאנשי מדע יוכלו להסביר את זה, אם בכלל. כרגע אני פשוט רוצה לומר לאורן זריף תודה רבה על שריפא לי את הילד!"

ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה