"קודם לא יכולתי לעמוד – עכשיו אני רצה!"

חנה ת' סבלה מכאבים נוראיים ברגליים והרופאים אמרו לה שאין ברירה אלא להתרגל למצב. אורן זריף פתר לה את הבעיה.

"אני מספרת לכולם על אורן זריף וכל מי שמוכן לשמוע, יודע על הסיפור המדהים שקרה לי…"
חנה ת' סבלה מבעיה ברגליים שבעטיה לא יכלה לעמוד וגם ללא ללכת. "היו כאבים נוראיים", מספרת חנה. "הגעתי למצב שלא יכולתי לעמוד על רגל…". כל לילה הלכתי לישון עם כאבים ומתעוררת מכאבים…".
"הלכתי לכמה רופאים והם אמרו לי שאין מה לעשות, את צריכה לחיות עם הכאב. לא הסכמתי לוותר".
חנה שמעה על אורן זריף והגיעה לקליניקה. גם היא לא האמינה שהשינוי יהיה כל כך מהיר. "היום, אחרי הטיפולים של אורן, אני מרגישה מצוין", מספר חנה "לא רק שאני עומדת והולכת בלי כאבים – אני רצה!"
בזכות אורן זריף חזרתי לישון טוב בלילה כמו תינוקת. אין לי מילים להודות".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה