קמה מכסא גלגלים וניצלה מגוש בשד – בזכות אורן

ירדנה מרגישה שהיא חבה את חייה לאורן זריף, שטיפל בה פעמיים בשיטת תת המודע, בפעם הראשונה הוא הקים אותה מכסא הגלגלים. בפעם השניה העלים לה גידול בשד וחסך ממנה ניתוח

הסיפור של ירדנה ג., חולת סרטן שהחלימה, ישאיר אתכם פעורי פה. ירדנה הגיעה לראשונה אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל בתת המודע, לפני שלוש שנים. אז היא היתה מרותקת לעגלת נכים, כתוצאה מהמחלה הסרטן. "התגברתי על הסרטן, רציתי לחזור ללכת ולקום מהעגלה, ולכן הגעתי אל אורן", מספרת ירדנה.
התהליך היה ממושך ולא קל, אבל הסוף טוב. "בתוך כמה טיפולים של אורן הצלחתי לעבור מעגלה להליכון", מספרת ירדנה. "כעבור כמה טיפולים נוספים, בזכות אורן עמדתי חזרה על הרגליים!"

זה היה לפני שלוש שנים. בסוף אפריל 2007 התגלה גוש בשד הימני של ירדנה. הרופאים בבית החולים המליצו מיד על ניתוח להוצאת הגוש. "הראשון שפניתי אליו היה כמובן אורן זריף", מספרת ירדנה. "בשבועיים שאחרי גילוי הגוש, עברתי שני טיפולים אצל אורן. חיכיתי קצת, ואז נסעתי לבדיקת ממוגרפיה פרטית במדיקל סנטר. לשמחתי – הם לא גילו כל גוש בבדיקה!
"חזרתי לבית החולים, והרופאים הפנו אותי לניתוח. ביקשתי קודם שיערכו לי צילום ממוגרפיה נוסף… והצילום גילה שהגוש אכן נעלם!"
ירדנה מתארת בהתרגשות: "הרופאה יצאה החוצה עם ידיים פתוחות ואמרה לי: 'ירדנה, אין לך שום דבר!'. חייכתי וסיפרתי לה את כל הסיפור, שהייתי אצל אורן זריף בשני טיפולים. היא לא האמינה לי… השמחה היתה מרובה, ובאולם של בית החולים היו מחיאות כפיים… מאז, הפכתי למעריצה גדולה של אורן זריף".

רופאת הילדים ממליצה
ירדנה אינה היחידה. רופאת הילדים ד"ר ל. גיטין, מבית החולים בחיפה, הגיעה אף היא לקליניקה של אורן זריף, והופתעה. "התרשמתי מאוד מתוצאות הטיפול של אורן זריף בשיטת תת המודע", מספרת ד"ר גיטין, "שמעתי כאן סיפורים מדהימים".
"קראתי כתבה בעיתון על אורן זריף והחלטתי להגיע", ממשיכה ד"ר גיטין. "אורן עזר לי, וכשהייתי אצלו התרשמתי גם מהזרם הבלתי פוסק של המטופלים שהגיעו. באו לקליניקה גם חולים באמבולנס, וגם ילדים מונשמים, והוא טיפל בכולם.
"מה שמדהים הוא שכולם מסתכלים על אורן כמו על אלוהים ומאמינים בו. רואים את האור בעיניים שלהם כשהם מגיעים לכאן. המטופלים סיפרו דברים מדהימים על הטיפול של אורן, כמו על רגליים שניצלו מקטיעה בזכותו, ועל ידיים משותקות שהחלו לנוע…
ומסכמת ד"ר גיטין: "אני ממליצה לכולם להגיע לטיפול בשיטת תת המודע אצל אורן זריף, כי יש תוצאות".

הבכיר במשטרה נדהם
לרשימה הארוכה של הממליצים על טיפול אצל אורן זריף, הצטרף באחרונה גם תת ניצב בדימוס יורם רודמן.
רודמן, לשעבר מפקד היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות ומפקד ימ"ר תל-אביב, קרא בעיתון על זריף המטפל בשיטת תת המודע, והחליט להגיע לטיפול. הוא הופתע מהמהירות בה אורן הצליח לסייע לו.
"גם אני נדהמתי מהטיפול של זריף", מספר רודמן, "הגעתי לקליניקה, ראיתי פה מטופלים עם סיפורים מדהימים שאורן עזר להם. אני ממליץ לכל מי שצריך, להגיע לטיפול אצל אורן זריף!"
תנ"צ רודמן הגיע גם לקליניקה של זריף בעת שערוץ 2 ערך כתבה על אורן זריף, והתראיין לעיני המצלמות על הצלחתו של זריף.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה