רוני דניאל: "אני מוכרח להודות שזה אכן קורה"

כתב ערוץ 2 התפעל מיכולתו המופלאה של זריף לבצע פעולות בכח המחשבה

רוני דניאל, היום הכתב הצבאי של ערוץ 2, אירח בתוכנית החדשות שלו את איש הכוחות העל-טבעיים אורן זריף, על מנת שידגים מיכולותיו לכופף עצמים ולהשפיע על אובייקטים מרחוק.
דניאל, אשר ישב באולפן בירושלים, התפעל כיצד זריף מכופף עצמים שונים בכח המחשבה. דניאל נדהם במיוחד כאשר זריף הצליח לשלוט על מחוגי שעון הקיר שהיה באולפן. "אני מוכרח להודות שזה אכן קורה", אמר דניאל בשידור חי לקהל צופי הטלוויזיה.
בעקבות השידור קיבל זריף פניות רבות מהציבור וגם מכלי התקשורת השונים, שביקשו לראיינו. זריף הדגיש כבר אז כי את כוחותיו הוא שומר לטיפול באנשים, ולריפוי מחלות שהרפואה הקונבנציונלית אינה מצליחה לרפא.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה