רופאים נדהמים מהצלחותיו של אורן זריף

הגידול הממאיר בשד נעלם – והרופא לא האמין כששמע שזה בזכות אורן זריף

יש דברים שלא ניתנים להסבר, ויש מחלות שהרפואה הקונבנציונלית לא יודעת להתמודד עימן. המכנה המשותף לשני אלה הוא הצלחותיו המדהימות של המטפל בכוחות התת מודע אורן זריף.
ליזט ג', תושבת מרכז הארץ, נחרדה לגלות יום אחד כי גילו לה גידול ממאיר בשד השמאלי. היא עברה סדרת בדיקות, האחרונה שבהן במכון לרדיולוגיה אבחנתית תחת סונר, במעבדה של קופת חולים לאומית.
הברירות לא היו רבות, אך בטרם כריתת השד החליטה שאין לה מה להפסיד, וקבעה תור לטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס אצל אורן זריף בבני ברק.
"הגעתי מיואשת", מספרת ליזט, "אך לאחר 3 טיפולים בתת-מודע, הרגשתי שזז משהו. נסעתי לבדיקה נוספת בקופת החולים – והרופא הודיע לי כי אני נקיה לגמרי!
"הרופא התפלא ושאל אותי אם עשיתי טיפול חדשני בלייזר. הוא לא האמין לסיפורי על אורן זריף… אני רוצה להודות לאורן ומרשה לו לפרסם את סיפורי ברבים, כדי שכולם ידעו שיש מוצא".

הצילומים מוכיחים: הטיפול עזר
דברים דומים משמיעה תושבת ירושלים, המנופפת בגאווה בצילומי אולטרסאונד של רחמה לפני ואחרי טיפול אצל אורן זריף, המוכיחים כי זריף פתר את בעייתה.
"אורן זריף הציל את הנשיות שלי", מעידה אורה ר. מירושלים, "אני רוצה להודות לו שעזר לי בבעיה בריאותית הקשורה לרחם שלי, בכוחותיו המיוחדים".
"בידי תוצאות בדיקה וצילומים של סריקה על קולית של האגן (רחם קדמי), האחת לא תקינה, לפני הפגישה עם אורן, והשניה תקינה לחלוטין לאחר כמה טיפולים. הבדיקה האחרונה מראה כי מצבי השתפר פלאים ואני בדרך הנכונה! אני אסירת תודה לאורן, והלוואי ויוכל לעזור לעוד רבים אחרים".

סוף סוף – הריון
לריסה, בת 35, מתרגשת. היא מצויה בחודש השביעי להריונה ואו-טו-טו תגשים חלום ותיוולד לה בת. אך הדרך לא היתה קלה, לא פעם אף מייאשת.
לריסה ניסתה להכנס להריון במשך שנים ללא הצלחה. בשלוש השנים האחרונות עברה טיפולי פוריות. הרופאים לא ידעו להסביר למה זה לא מצליח, ותלו את הסיבה ב"לחץ פנימי". לריסה כמעט התייאשה, אבל אז קרובת משפחה סיפרה לה ששמעה על אדם שמרפא מחלות בכוחות התת-מודע, ופותר גם בעיות פוריות.
לריסה הגיעה למרפאתו של אורן זריף. "כבר אחרי טיפול אחד הרגשתי שיפור בלחץ הנפשי", היא מספרת. "משבוע לשבוע הרגשתי שאני מתקדמת לקראת המטרה, ומהר מאוד זה הגיע. אחרי שנים של ייאוש, נכנסתי להריון – ובלי כל טיפולי פוריות. אני יודעת שזה קרה רק בזכותו של אורן זריף, שהגשים לי חלום".

הילד התגבר על הגידול
כמו לריסה, אורה וליזט, אלפי מטופלים אשר נואשו מהרפואה הקונבנציונלית, או שרצו חיזוק במקביל לטיפול הרפואי שהם מקבלים – גילו שאורן זריף מצליח לעשות דברים בלתי ניתנים להסבר רציונלי.
בתי החולים מלאים לצערנו בחולים מיואשים, המגיעים לטיפולים במחלות קשות ומתפללים לנס. כאלה היו הוריו של נ', ילד מדרום הארץ, שבכבד שלו התגלה גידול ממאיר.
הוריו של נ' החליטו כי במקביל לטיפולים הכימותראפיים, ינסו את מזלם אצל אורן זריף. הילד הגיע לטיפולים שבועיים אצל זריף – ולאחר מספר טיפולים הגיעה האם למרפאה עם חיוך.
"הרופאים אמרו לנו", בישרה לאורן בשמחה, "כי שני שליש מהכבד כבר נקי לגמרי".
וכמו באגדות: סוף טוב הכל טוב, והילד התגבר על המחלה.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה