"רק אורן זריף הצליח להציל אותי מכאבי גב"

חנה ה' מקרית גת סבלה מכאבים בגב שהקרינו עד לרגליים. טיפולים של אורן זריף בתת המודע העלימו את כל הכאבים

"הגעתי אל אורן זריף בעקבות מודעה קטנה בעיתון – ויצאתי גדולה!", כך מתארת חנה ה' מקרית גת את שארע לה בשבועות האחרונים. חנה סבלה כמו רבים מכאבי גב כרוניים שהפריעו לה לתפקד. הכאבים הקרינו גם לרגליים והגיעו עד הקרסול. הרופאים האורתופדים לא יכלו לעזור לה אלא במתן כדורים, אבל חנה לא התייאשה ופנתה לטיפול בתת המודע אצל אורן זריף.
"אין לי מה לומר, אחרי הטיפולים של אורן הכאבים פשוט נעלמו", מספרת חנה. "היום אני מרגישה מצוין. אני מאוד מעריכה את אורן ואני ממליצה לכל אדם שסובל – שיגיע אליו. הוא עושה ניסים".
כאב גב כרוני הוא כאב ממושך שלא חולף והסיכויים להחלמה ספונטנית ממנו קלושים. כבכל מחלה כרונית אחרת, הכאב יהיה תמיד קיים ברקע, וילווה תמיד את המטופל. מדובר בכאב שמיד נמצא ברקע, כאב תמידי הגורם עיתים לסבל רב.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה