שבר "קילה" נעלם בלי ניתוח תודות לאורן

קובי סבל מכאבים עזים במפשעה והרופאים המליצו על ניתוח – טיפול אצל אורן זריף בתת המודע פתרו את הבעיה

רוב הגברים הסובלים משבר/בקע במפשעה, המוכר בכינוי "קילה", יודעים כי ניתוח הוא בדרך כלל הפתרון היחידי לבעיה. קובי, תושב מרכז הארץ, הוא אחד מאלה שסבל משבר כזה.
"הכאבים היו נוראיים", מספר קובי. "זה הגיע עד כדי בחילה אפילו. הייתי מוגבל בתנועה ולא יכולתי להתכופף להרים משהו מהרצפה".
הרופאים המליצו לקובי על ניתוח, אבל הוא רצה להימנע מכך ופנה אל אורן זריף. "הייתי במספר טיפולים אצל אורן", מספר קובי, "ואני שמח להודות שהכאבים שלי עברו לחלוטין! אני מרגיש הרבה יותר טוב, הרבה יותר משוחרר. בזכות אורן זריף אין לי יותר שום סיבה לעשות ניתוח, ואני מודה לו על כך!

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה