תנ"צ בדימוס יורם רודמן: "גם אני נדהמתי"

תת ניצב רודמן, לשעבר מפקד היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות, ממליץ על טיפול בתת המודע

לרשימה הארוכה של הממליצים על טיפול אצל אורן זריף, הצטרף באחרונה תת ניצב בדימוס יורם רודמן.
רודמן, לשעבר מפקד היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות ומפקד ימ"ר תל-אביב, קרא בעיתון על זריף המטפל בשיטת תת המודע, והחליט להגיע לטיפול. הוא הופתע מהמהירות בה אורן הצליח לסייע לו.
"גם אני נדהמתי מהטיפול של זריף", מספר רודמן, "הגעתי לקליניקה, ראיתי פה מטופלים עם סיפורים מדהימים שאורן עזר להם. אני ממליץ לכל מי שצריך, להגיע לטיפול אצל אורן זריף!"
תנ"צ רודמן הגיע גם לקליניקה של זריף בעת שערוץ 2 ערך כתבה על אורן זריף, והתראיין לעיני המצלמות על הצלחתו של זריף.

"עושה פלאים"
תנ"צ בדימוס רודמן מצטרף אל מפורסמים נוספים אשר התלהבו משיטת הטיפול של זריף: "הגעתי לאורן זריף לטיפול ופשוט נדהמתי. הוא עושה פלאים", אמר הזמר אדי באטלר, אשר ייצג את ישראל פעמיים בתחרות האירוויזיון.
באטלר, ייצג את ישראל באירוויזיון 1999 כחבר להקת "עדן", ובאירוויזיון 2006 ביוון עם השיר "זה הזמן". הוא משתייך לקהילת הכושים העבריים מדימונה.
באחרונה שמע באטלר על אורן זריף, כמי שמטפל בבעיות פיזיולוגיות ונפשיות בכוחות תת המודע. באטלר הגיע לקליניקה של זריף, סיפר לו על בעייתו וקיווה לסיוע. אפילו באטלר עצמו לא ציפה לשיפור כל כך מהיר במצב.
"נדהמתי ממה שאורן זריף עשה", מספר באטלר, "אני מודה לו מאוד על כל העזרה שלו, וממליץ לכולם להגיע לכאן לטיפול. אורן פשוט עושה פלאים, אין לי מילים…", סיכם הזמר.

משפיע על תת המודע
איך זריף עושה זאת? זריף מנצל את שיטתו כדי להשפיע על תת המודע של החולה. הטיפול אינו פיזי, ואינו כולל הרדמה, היפנוט או כל השפעה חיצונית. המטופל נכנס לחדר, יושב על כורסא ומקבל מאורן את רמת האנרגיה הדרושה. כל הטיפול אינו ארוך, ויכול להימשך מספר דקות בלבד.
ההשפעה על תת המודע של החולה בעצם מעוררת בגופו תהליך של ריפוי עצמי. קשה להסביר זאת במילים, אבל העיקרון הכללי דומה לעקרון הידוע, לפיו נפש האדם משפיעה על בריאות הגוף. אם הנפש מאוזנת ובריאה, זה משפיע לטובה על הגוף. אם הנפש "עצבנית" – זה נותן אותות גם מבחינה פיזיולוגית.
כעת קל יותר להבין כיצד השפעה על תת המודע של האדם, מסייעת להחלמה של הגוף. ואורן זריף יודע יותר מכל אדם אחר בעולם, כיצד להשפיע על תת המודע של האדם.
את שיטת הטיפול הזו פיתח ושיכלל אורן זריף על בסיס תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי, מחבר רב המכר העולמי "כוחו של התת מודע".

לזריף, אשר התפרסם בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם, מספר קליניקות ברחבי הארץ, מבאר שבע ועד נתניה, המושכות אליהן מאות מטופלים מדי יום. אורן מטפל כמעט בכל סוגי המחלות והמכאובים, הן פיזיולוגיות והן נפשיות. רבים אשר סבלו שנים רבות מכאבי גב כרוניים, חזרו לישון טוב בלילה לאחר טיפולים אצל זריף. רבים מאלה שלקו באירוע מוחי באמצע החיים, הצליחו להשתקם ולחזור לתפקוד מלא בזכותו. חולי סרטן מדווחים כי בזכות אורן זריף לא סבלו מכל תופעות לוואי של ההקרנות והכימותראפיה, והצליחו להתגבר על המחלה במהירות מדהימה.

שיטתו של זריף מתבססת על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי ומידי יום מוכיחה את עצמה עשרות פעמים, בכל פעם מחדש, כאשר הוא מצליח לעזור לעוד ועוד אנשים להתגבר על מחלות וכאבים, להתגבר על בעיות נפשיות ובעיות פיזיולוגיות ולהתרפא בעזרת כוחות תת המודע.
לאורך השנים התראיין זריף עשרות פעמים בכל ערוצי התקשורת והבהיר כי "שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח אינה באה במקום הרפואה הקונבנציונלית וגם לא מחליפה אותה. לדבריו, שיטה זו המבוססת על ריפוי באמצעות תת המודע והיא מצליחה במקרים רבים בהם הרופאים הרימו ידיים". כך גם היה במקרה של ש', שהצליחה לחזור ולעמוד על רגליה לאחר חודשים רבים של כאבים כרוניים ואחרי שרופאים רבים אמרו נואש ולא מצאו תרופה למחלתה.
כמו ד"ר ג'וזף מרפי, שהצליח להעביר את המסר כי ניתן לשפר את איכות החיים בעזרת כוחות תת המודע, כך אורן זריף שכלל את המסר והצליח לפתח יכולות ייחודיים ונדירים במסגרתם הוא מצליח באמצעות ריכוז מחשבתו להפעיל זרמים וכוחות אל עבר תת מודע של המטופל ובכך להביא מזור לכאבים ומחלות מכל הסוגים.
נציין כי הטיפול של זריף נעשה כשהמטופל בהכרה מלאה, הוא אינו פולשני, אינו כואב ואין לו תופעות לוואי – כך שממש אין מה להפסיד… רק להרוויח, להפחית את הכאב, להעלים מחלות ומגבלות ולהפסיק לכאוב ולסבול!
חזרנו אל ש', שביקשה לשמור על אנונימיות, וביקשנו לשאול אותה מספר שאלות ולבדוק את מצבה 6 חודשים אחרי שסיימה את הטיפול אצל אורן זריף. תפסנו אותה בביתה, בעיצומו של אימון גופני שכלל ריצה על מסילה ותרגילי גמישות.
היא פתחה את הדלת, ניגבה את הזיעה, מזגה לנו כוס של מים קרים ותיארה את מה שעבר עליה. "אני ממש לא מאמינה איפה אני היום והיכן הייתי לפני קצת יותר מחצי שנה. מאדם שהיה פעיל ואנרגטי הפכתי לשבר כלי. הרגשתי שהגוף בוגד בי, הרגליים לא הפסיקו לכאוב גם אחרי שבלעתי עשרות סוגים של כדורים ואחרי שעברתי טיפולים מכל הסוגים החל מפיזיותרפיה ועד מסאג'ים וחדרי מלח. בסוף, אחרי שגם הרופאים בחו"ל לא הצליחו לעזור לי – שמעתי בקולה של שכנתי וקבעתי פגישה אצל אורן זריף. האמת, שאם הייתי יודעת קודם, לא הייתי נותנת לעצמי לסבול כל כך הרבה זמן. חודשים רבים הרגשתי כמו משותקת וסבלתי מכאבים כרוניים ברגליים. ואורן, ב"חוצפתו הרבה" אמר שהוא יכול להעלים את הכאבים וממש הצחיק אותי. בהתחלה לא האמנתי וחשבתי שהוא סתם אומר את זה. אבל אחרי שלושה טיפולים התחלתי לצחוק מכל הלב. אורן ריפא אותי ועשה לי קסם שעד היום אני לא יכולה לתאר. מכאבים כרוניים בלתי פוסקים וממצב שלא יכולתי לזוז –חזרתי להיות אותה אישה פעילה שעושה ספורט ושוחה בבריכה. תודה לאל. הוא, אורן זריף, הציל אותי והראיון הזה הוא רק קדימון על קצה המזלג להכרת התודה שלי ולרצון שלי שרבים יחשפו לאפשרות הזו שנפלה בחלקי ושגם הם יפסיקו לסבול".
אז למה את בוחרת לא להזדהות?
"למה? כי אני אדם פרטי ותמיד שמרתי על צניעות ועל פרטיותי. אמנם בעלי הוא איש עסקים ידוע אבל אני תמיד הייתי ונשארתי בעורף ועל כך אני שמחה".
מה המסר שאת רוצה להעביר?
"המסר שלי הוא שכל אחד תמיד ישמור על אופטימיות כי זה סוד החיים. מעבר לכך כדאי להכיר בעובדה כי הסוד נמצא בתת המודע ויש את אורן זריף שיכול לעזור לכל מי שסובל וחולה".
לסיום הראיון, מה תרצי שנאחל לך?
"אני מצטערת שלא נתתי לכם סקופים ורכילויות אבל הכי חשוב לי היום הוא לעזור לאחרים להתרפא וליידע את כל מי שרק ניתן כי קיימות הרבה מאד אפשרויות לריפוי באמצעות תת המודע. במקרה שלי זה הצליח ביג טיים ואני מאחלת לעצמי עוד הרבה מאד שנים של בריאות, אושר ושמחה כמו שיש לי עכשיו".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה